Video produkce

Jaké video je vhodné pro vaši firmu?

Animace

Animovaná reklama je sekvenční prezentace grafických obrázků. Grafickými nástroji lze vytvářet fiktivní, pohádkové postavy, zobrazovat reálné objekty zvenku i zevnitř, odrážet složité technické a biologické procesy pomocí virtuální kamery.

Neexistuje žádné natáčení: postavy i děj jsou vytvořeny scénáristou.

Nejoblíbenějšími žánry animované reklamy jsou explainer a image videa.

Explainer je krátké video, které představuje vaši společnost, produkty nebo vysvětluje, jak funguje nová služba či aplikace. Pomáhá zjednodušit přístup ke složitým informacím. Explainery jsou oblíbené, protože vám v krátkém čase sdělí co nejvíce informací.

Imege video zvyšuje rozpoznatelnost značky a stává se vizitkou díky zapamatovatelné vizuální sekvenci a jasnému nápadu. Takové video upoutá pozornost diváka beze slov - stačí vhodný hudební doprovod.
Totéž platí pro většinu výrobků určených dětskému publiku - například kakao Nesquik od Nestlé je spojeno se zajíčkem Quickie a děti ho zbožňují. Natáčení v kombinaci s animací má zvláštní účinek. Příběh je živější a barvitější díky tomu, že se v něm objevuje virtuální hrdina.

Animace je vhodná pro:
  • reklamní IT aplikace a inovace;
  • odhalení pracovních postupů v komplexních výrobních, energetických, stavebních a inteligentních projektech (3D infografika);
  • předvedení toho, co se plánuje vynalézt ve skutečnosti za účelem optimalizace technologických a výrobních procesů (budoucí projekty);
  • vizualizace účinků kosmetiky na pokožku nebo léku na tělo.
  • vytváření originálních, zapamatovatelných postav, které reprezentují značku nebo společnost (fantasy, animace).
  • zavádění nových počítačových her a internetových služeb.

Průměrná délka animovaného videa: 30-90 sekund
Doba výroby: 20-45 dní

Inscenované (hrané) video

Optimální volba pro propagaci výrobků a služeb, které zaujmou svým vnějším vzhledem a zřejmým praktickým využitím. Video je pomáhá co nejlépe ukázat. V tomto případě není třeba přirozenou krásu graficky doplňovat. Příběh by měl být živý, realistický.

Pro výběr produktu prezentovaného v reklamě je důležité, aby si jej divák mohl prohlédnout: to usnadňuje hodnocení jeho výhod.

V hraném videu herci sehrají příběh blízký každodennímu životu potenciálního klienta, čímž s ním navážou emocionální vztah.